Krótko o nas

Serwis as-zdrowia.pl powstał z myślą o osobach chorych, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat wszystkich możliwych metod postępowania terapeutycznego w określonej chorobie. Jednocześnie naszym adresatem są ludzie zdrowi i świadomi tego, że aktywność fizyczna jest kluczem do zachowania sprawności zarówno ruchowej, jak i umysłowej.

Nasz portal koncentruje się na takich tematach jak: profilaktyka, aktywność fizyczna, terapia i masaż. Dzięki temu w jednym serwisie można znaleźć wytyczne dotyczące celu i możliwości różnych form zapobiegania dolegliwościom, utrzymania sprawności i powrotu do zdrowia. Aby pomóc Państwu we właściwym doborze metod terapeutycznych prosimy o wypełnienie formularza. Pozwoli nam to bardziej szczegółowo przedstawić informacje opisujące sposoby postępowania i ich działanie na organizm w konkretnym schorzeniu.

Nie masz czasu na szukanie informacji, nie zwlekaj tylko napisz do nas!

Chcesz nawiązać współpracę?

Zachęcamy wszystkich terapeutów, posiadających certyfikaty dotyczących metod terapeutycznych i chcących podzielić się swoją wiedzą na ich temat, do skontaktowania się z nami.

Treści prezentowane na stronie as-zdrowia.pl mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą stanowić porad medycznych. W celu diagnozy stanu zdrowia należy skontaktować się z lekarzem.